قوانین و مقررات

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی شرکت تهران اتکال به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین و مقررات 

 

1) تمام کالاهای ارائه شده در این فروشگاه آنلاین مختص مراکز درمانی و مطب های دندانپزشکی می باشد .

2) کسب و کار سایت به صورت B2B  می باشد .

3) کلیه اصول خرید اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورت تغییر اصول و رویه در آینده ، در همین صفحه منتشر و اعلام خواهد گردید. 

4) شرکت تهران اتکال به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و تا حد ممکن از آن محافظت نموده ، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد . 

5) هرگونه ضبط ، نمایش و کپی کردن اطلاعات و تصاویر موجود در سایت بدون کسب اجازه از این وبسایت ممنوع است . 

6) مسئولیت صحت تمامی اطلاعات وارده که شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره نظام پزشکی ، تلفن ، ایمیل ، آدرس و ... می باشد بر عهده کاربر بوده و مسئولیت پاسخگویی به مراجع ذیصلاح قانونی در صورت هر گونه مغایرت ، جعل و یا سوء استفاده از اطلاعات بر عهده خریدار می باشد . شرکت تهران اتکال در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت . 

7) صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست .

8) هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری می باشد.

9) اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی رسید خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود . 

10) شرکت تهران اتکال مسئولیتی در قبال خرابی ها و یا عدم سرویس دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد. 

11) شرکت تهران اتکال می تواند در هر زمانی بدون هیچ اجازه ای خدمات خود را از کاربر متخلف قطع نموده و ناحیه کاربری وی را غیرفعال نماید . 

12) در صورت دریافت ایمیل و یا درخواست های غیرعادی به نام شرکت تهران اتکال قبل از هر اقدامی با بخش پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید و از این طریق شرکت مسئولیت هر گونه سوء استفاده از ایمیل و نام تهران اتکال که مشابه آن باشد از خود سلب می نماید . 

13) در موارد زیر شرکت تهران اتکال بدون هیچ هزینه ای کالا را مرجوع خواهد کرد .

- کالای معرفی شده در وبسایت با کالای تحویل شده مغایر باشد .

- کالا هنگام حمل و نقل دچار آسیب شده باشد که در اینصورت شما باید از دریافت کالا خودداری نمایید. 

- در صورت اصل نبودن کالای تحویل شده 

- سفارش دریافتی با سفارش درخواستی متفاوت باشد . 

14) در خواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا فقط در 4 روز پس از ارسال کالا و در شرایطی که بسته بندی کالا به هیچ وجه باز نشده باشد قابل قبول است . 

15) مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وبسایت درج می نمایید و تغییر در نشانی پس از تحول کالا  به پیک میسر نمی باشد . 

با اعتماد خرید کنید کليه حقوق مادی و معنوی اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت تهران اتکال می باشد